Vi opdaterer vores hjemmesidedesign for at forbedre oplevelsen på vores hjemmeside.

 

 

 

 

 

 

Formand og kontaktperson

Anne Mau

20331445

annemau@yahoo.com

 

Næstformand 

Susanne Nybo Hansen

20420171 sannenybo@gmail.com

 

Kasserer

Dorte Rasmussen

28494157

hannavej4@gmail.dk

 

Medlem

Arne Sørensen

46193441

arneviby@icloud.com

 

Medlem

Vibeke Ø. Steenfeldt

23802390

vsteenfeldt@gmail.com

 

Medlem

Karen Larsen

46193601

karen46larsen@gmail.com

 

Medlem

Henrik Skovmark 51270369 skovmark@fasttvnet.dk

 

Medlem

Vagn Sejberg

31154928 vagn.sejberg@mail.dk
  Medlem Eva Flensted Nielsen 29802117 evaflenstedn@hotmail.com
  Medlem Dorte Carlsson 51233658 vibysj@live.dk

 

Medlem/ formand for Kirke/Kirkegårdsudvalg

Torben Wichmann

71782733

btwichmann@dlgmail.dk

 

Præst

Morten Henriksø Kastrup

23841578

mobk@km.dk

 

Præst (vikar)

Helle Viuf

61660824

hev@km.dk

  Præst (vikar) Bente Holm Viuf 61650824 benteviuf12@gmail.com

 

Suppleant

Minna Kristensen

46195426

mi.ka@privat.dk

 

Suppleant

Lone Hinge

26363956

lone.hinge@jubii.dk

 

Kirkeværge: Syv kirke
(ikke medlem)

Poul Rundquist

40451042

k7-smedie@mail.dk

  Kirkeværge: Dåstrup og Ørsted kirker (ikke medlem) Lars Berg Olsen 40250204 baalhougaard@gmail.com